Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Розробка логотипу

Логотип – це значно більше, ніж просто набір з букв, форм і кольорів.
Це символ, який відображає індивідуальність бренду, цінності й цілі компанії. Він допомагає налагодити зв’язок з клієнтами, відрізнити один бренд від іншого. Це простий спосіб донести до клієнтів, що компанія заслуговує на довіру й надає дійсно якісні товари та послуги.

Правильно розроблений логотип має п’ять основних характеристик:
він поза часом, максимально простий й легко запам’ятовується, добре привертає увагу й підходить для конкретної галузі. За допомогою логотипу споживач може миттєво ідентифікувати компанію, навіть
не поглянувши на назву. Це «обличчя» бізнесу, яке формує перше враження.

Для чого потрібен логотип

Логотип має три надважливі функції:

  • дозволяє запам’ятати бренд;
  • відрізняє компанію від конкурентів;
  • повідомляє місію компанії й її підхід до роботи.

Використовуючи унікальний логотип, компанія може донести суть своєї діяльності, підвищити свою впізнанність на ринку товарів і послуг, показати відмінність від конкурентів. Добре продуманий логотип дасть чітке уявлення про те, чим саме займається бізнес. Незалежно від того, використовується в логотипі абстрактні зображення чи традиційний дизайн, це дозволить потенційним клієнтам зрозуміти, чого їм чекати від співпраці.

Успішні компанії об’єднує саме те, що у них якісний логотип. Люди стали асоціювати його наявність з солідністю компанії. Якщо він зроблений професійно, це видно, й тим більший шанс для співпраці. Це незамінний елемент брендингу, який формує довіру та лояльність споживачів. Отримавши якісний продукт, згодом клієнт шукатиме саме цей бренд –
і в першу чергу по логотипу.

Як створюється логотип. Розробка логотипу вимагає детального дослідження ринку й тенденцій його розвитку, аналітики цільової аудиторії й вивчення діяльності конкурентів. А тому кращий спосіб отримати якісний логотип – довіритися професійним дизайнерам, і кращим вибором тут стане співпраця зі студією АртЛінія! Так ви зможете отримати правильний логотип, підібрати ідеальний колір, форму та шрифти, які чітко позиціонуватимуть ваш бренд.

Починається все з прописування брифа, в якому замовник формулює свої вимоги та побажання. Проводиться повномасштабне дослідження цільової аудиторії – це дозволяє прорахувати психологію споживачів й підібрати правильне поєднання кольорів і форм, які сприятимуть ухваленню позитивного рішення про співпрацю.

В роботі задіяні не лише дизайнери, але й маркетологи. В результаті з’являється логотип, який вигідно виглядатиме як в чорно-білому, так і в кольоровому варіанті, зберігатиме свої властивості у будь-якому розмірі та варіанті застосування (візитки, промо-продукція, сайт, поверхні тощо). Наявність логотипу робить компанію більш впізнанною, покращуючи її взаємодію з клієнтами. Він створює враження професійного підходу до роботи й підвищує лояльність. Саме логотип складає основу фірмового стилю і формує перше враження про бізнес.

Підкресліть унікальність свого бренду за допомогою логотипу, розробленого в дизайн-студії АртЛінія!