Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Еко-блокноти

Еко-блокнот “Avr”

Еко-блокнот для Генерального консульства Польщі

Формат: 137х180 мм. Внутрішній блок:  (кремовий), 100 листків; Друк на [...]

Еко-блокнот з ручкою для компанії “N-iX”

Блокнот з ручкою із вторинної сировини. Формат: 137х180 мм. Технологія: […]

Еко-блокноти – це продукція майбутнього! Турбота про екологію набула нового сенсу: споживачі хочуть використовувати нешкідливу й максимально безпечну для довкілля продукцію. Виготовлені з екологічно чистої, переробленої сировини, еко-блокноти якнайкраще відповідають цьому тренду!

Перевага такої сировини – міцність, доступність, зносостійкість і біорозкладність. Картонна обкладинка запобігає ушкодженню сторінок, а унікальний дизайн надихає на продуктивною роботу або творчість.

Основа еко-блокнота – металева спіраль-пружина, проте вона може бути замінена на проклеювання. Додатково еко-блокноти можуть бути брендовані атрибутикою компанії – логотипом і контактною інформацією, стаючи ідеальним й по-справжньому недорогим інструментом реклами!

 

Виготовлення еко-блокнотів на замовлення

Дизайн-студія АртЛінія пропонує еко-блокноти різних форматів для різних цілей. Їх можна використовувати як щоденник, записник для роботи, творчості або навчання. Зроблені вони з крафтового паперу, мають простий і лаконічний дизайн, який буде доречний у будь-якій ситуації. До того ж ми пропонуємо велику кількість кольорів і форматів, завдяки чому можна підібрати ідеальний варіант під будь-який випадок!

Є дві основні відмінності екологічного та неекологічного блокнота: обкладинка та папір.  Еко-блокнот має покриття, яке виготовлене з натурального біорозкладаного матеріалу, а папір – із вторсировини. Виглядають вони по-особливому й здатні стати яскравим відмітним елементом корпоративного стилю! Усередині еко-блокноту – блок листів з білого або кремового паперу. На них можна розмістити логотип компанії, слогани або інші елементи.

Ще одна перевага такого блокнота – можливість доповнити його еко-ручкою. Вона виготовлена з вторинної сировини в тій же колірній гаммі, що й блокнот, кріпиться на підкладку блокнота за допомогою гумки, що зручно у використанні.

 

Еко-блокнот – особливе позиціонування компанії

Корпоративні еко-блокноти, окрім свого прямого призначення, стають потужним рекламним інструментом. Доповнені логотипом і слоганом, зроблені в корпоративних кольорах – вони стають відмінним рішенням для позиціонування бренду. Виготовляються вони з екологічно чистої сировини й символізують раціональність і турботу про природу.

Друк на еко-блокнотах робиться зносостійкими фарбами. Ви можете особисто підібрати дизайн і тираж, отримавши універсальний подарунок для бізнес-зустрічей, презентацій й інших промо-заходів. У вигляді призу або подарунка для клієнта він довго нагадуватиме про компанію!

Замовлення екологічно чистого блокнота – це не просто вкладення в рекламу, яке показує, що ви готові змінити повсякденні речі, але й мінімізація негативного впливу на планету. Такий меседж обов’язково буде почутий й оцінений належним чином, почавши працювати на поліпшення іміджу!