Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Еко-продукція

Корпоративна соціальна відповідальність (КСО) – один з головних елементів існування сучасного бізнесу. Використання екологічної й переробленої продукції – дієвий спосіб відображення турботи компанії про довкілля. Еко-продукція виготовляється з перероблених, біорозкладаних, екологічно чистих, органічних матеріалів. Її використання в маркетингу вказує на свідомість компанії.

АртЛінія – виробництво еко-продукції для будь-яких завдань!

В процесі друку рекламної продукції ми використовуємо енергозбережні, натуральні, перероблені і/або повторно використовувані матеріали, що дозволяє мінімізувати кількість відходів і зберегти довкілля. Ми пропонуємо широкий вибір екологічно чистих фірмових товарів, які покажуть бережливе ставлення компанії до планети, тим самим підвищуючи довіру споживачів. Екологічно чисте та перероблене канцелярське приладдя – це ідеальний подарунок і відмінний спосіб продемонструвати прихильність корпоративній соціальній відповідальності. Канцелярські товари з нанесенням логотипу бренду – один з найпопулярніших і недорогих товарів для реклами. Еко-ручки допоможуть поліпшити маркетингову діяльність, показати клієнтам і співробітникам, що компанія дійсно піклується про довкілля. Брендовані блокноти – не менш популярний інструмент маркетингу. Фірмовий еко-блокнот виготовляється з переробленого паперу і переробленого волокна, добре підходять для рекламних роздач, використання в офісі співробітниками, покращує імідж бренду й нагадує про принципи КСО. Сумки та крафт-пакети з логотипом компанії, написами і дотриманням фірмових кольорів – ще один дієвий спосіб просування бренду. Асортимент еко-сумок для використання в рекламі вражає! Вони виготовлені з перероблених і екологічно чистих матеріалів без шкідливих барвників, мають підвищену міцність і практичність, що дасть можливість просувати бренд у будь-який час і в будь-якому місці.

Використання еко-продукції в маркетингу

Сьогодні жодна рекламна акція не може обійтися без промо-продукції. До її числа входять різного роду ручки, блокноти, календарі та футболки, які виготовляються у фірмовому стилі з використанням логотипу компанії. Багато відомих брендів перейшли на екологічно чисту рекламну продукцію, довівши, що вони дотримуються корпоративної соціальної відповідальності, тим самим завоювавши ще більшу довіру клієнтів. Маючи екологічно чисту альтернативу, наприклад перероблені кухлі й підставки, екологічні канцелярські товари й перероблені записники та блокноти, компанія отримує унікальний канал взаємодії з цільовою аудиторією! Хочете внести вклад у збереження довкілля й одночасно підвищити лояльність клієнтів? Дизайн-студія АртЛінія пропонує ряд особливих рекламних продуктів, отриманих екологічно чистим, соціально відповідальним і економічно життєздатним способом!

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантия совершенной роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії;
Клієнти