Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Еко-ручки

Еко-ручка “Scalr”

Еко-ручка “Бухта Вікінгів”

Еко-ручка для готелю “Нота Бене”

Ми пропонуємо Вашій увазі ще один продукт з нашої лінійки [...]

Еко-ручки, виготовлені з вторинної сировини, добре привертають увагу й стають відмінним PR-інструментом! А ще це один з дійсно ефективних елементів фірмового стилю компанії, який демонструє її солідність й дотримання принципів корпоративної соціальної відповідальності.

Створення екологічно свідомого іміджу життєво важливе для успіху будь-якого бізнесу – саме тому ми пропонуємо інноваційні продукти, здібні вплинути на образ компанії й стати дієвим рекламним інструментом!

Сучасні споживачі активно шукають бренди, які використовують екологічно чисті матеріали й безпечні для довкілля методи виробництва. Понад 50 % покупців готові платити більше за товари й послуги компанії зі сталим іміджем позитивного соціального і екологічного бренду. Екологічно чисті ручки в цьому відношенні – ефективний і доступний спосіб підвищити лояльність споживачів.

 

Виробництво еко-ручок на замовлення

Для виробництва еко-ручок використовуються екологічні, компостовані та біорозкладні матеріали, перероблений папір і картон. Така сировина не містить шкідливих хімікатів й забезпечує мінімальний негативний вплив на довкілля.

У такій ручці мінімальне використання пластика – в основному це кліпса, кнопка та наконечник. Вона має швидковисихаюче чорнило без вицвітання, змазування й проступання на іншій стороні паперу. Добре підходить для використання в повсякденному житті, в офісі й на навчанні.

Для нанесення зображення та тексту на еко-ручки використовується тамподрук. Це процес непрямого офсетного (глибокого) друку, при якому зображення переноситься з кліше через силіконовий тампон на підкладку. Унікальні властивості такого друку дозволяють «знімати» зображення з площини й переносити на різні поверхні, в тому числі циліндричні, сферичні, плоскі, увігнуті або опуклі. Тамподрук недорогий, що особливо вигідно при великих тиражах.

 

Еко-ручки – нестандартний спосіб виділитися!

Предмети з вторинних матеріалів – це актуальний тренд. Сучасні компанії замовляють еко-ручки з логотипом, щоб запам’ятатися клієнтам і виділитися серед конкурентів. Унікальний дизайн, що добре відкладається в пам’яті, робить їх відмінним подарунком для клієнтів і партнерів!

Вони незамінні для організації, яка дотримується принципів корпоративної соціальної відповідальності й бореться за збереження навколишнього світу. Еко-ручки одночасно є елементом рекламної кампанії та брендингу бізнесу. Вони прекрасно доповнюють маркетингову стратегію й покращують імідж.

Замовлення еко-ручки з індивідуальним дизайном – це хороший спосіб виділитися, підвищити лояльність покупців. Таке рішення підходить для будь-якої компанії незалежно від сфери її діяльності, чи то невеликий бізнес, чи корпорація національного рівня. Такий невеликий предмет має величезний потенціал!