Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Крафт-пакети

Крафт-пакети для компанії “EUROMETAL”

Крафт-пакет для центру інтер’єрних рішень “Domus”

Крафт-пакет для гранд готелю “Пилипець”

Крафт-пакети – ідеальне рішення для реклами! Виготовлені з перероблених, екологічно чистих матеріалів, вони здатні презентувати бренд з унікального, особливого боку.

Це не лише відмінний спосіб просунути бренд і виділиться серед конкурентів. Екологічна стійкість стає усе більш цінною – споживачі турбуються про екологію й обирають бренди, що розділяють ті ж самі принципи, й створення сучасного іміджу бренду стає ключовим елементом в досягненні конкурентоспроможності.

Крафтові пакети дозволяють розмістити усю необхідну інформацію (логотип, адресу магазину, контактні дані) й повідомити покупців про цінності компанії.

 

Крафт-пакети з логотипом – основа ефективного маркетингу!

Еко-пакети з логотипом бренду – важливий елемент маркетингової стратегії. Завдяки екологічності й економічності вони стають вигіднішим вкладенням в рекламу, ніж поширення листівок і флаєрів.

Пропонуючи покупцям паперові пакети з логотипом компанії, ви можете бути впевнені в їх повторному використанні, тим самим отримуючи довгострокову дешеву рекламу. Цікавий і незвичайний дизайн швидко привертає увагу, а якісний матеріал дозволяє досягти довгого використання.

Переваг використання крафт-пакетів досить багато:

 

  • виготовлені з безпечних, біорозкладаних матеріалів;
  • можуть бути використані в якості реклами бренду;
  • друк з використанням безпечних фарб;
  • міцні, зносостійкі і довговічні, можуть використовуватися багато разів;
  • відрізняються приємною ціною.

 

Еко-пакети – екологічна альтернатива упаковці!

Пластикові відходи стають величезною екологічною катастрофою. Більш екологічний підхід до ведення бізнесу – це заміна пластикових пакетів на крафтові, зроблені з переробленого паперу.

Вони бувають різного кольору й щільності, мають міцні ручки, забарвлені в колір пакету й здатні витримати вагу до 10 кг. Розміри еко-пакетів варіюються від найменшого (для невеликих подарунків і сувенірів) до містких й міцних. Вони міцні й зносостійкі, завдяки чому використовувати їх можна не один раз.

Пакети з крафт-паперу – ідеальне рішення для створення екологічного іміджу бренду, що обов’язково оцінять споживачі! Такі пакети виготовлені з безпечних матеріалів, тому ваші рекламні продукти не будуть впливати на довкілля.

Паперові еко-пакети на замовлення – це хороший спосіб переконати клієнтів у своїй особливості, одночасно задіявши їх як рекламу. Ці прості й елегантні пакети, брендовані логотипом, стають ефективним вкладенням в імідж компанії. Вони біорозчинні й екологічні, у них багато застосувань, тому більшість клієнтів використовуватимуть їх знову і знову, рекламуючи  бізнес.