Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Друк на пакетах

Друк на пакетах – ефективне рішення для просування

Важко не помітити, що люди практично не обходиться без пакетів у повсякденному житті. З ними ходять за покупками, на роботу, до школи і в безліч інших місць, складаючи будь-які предмети побуту чи харчування. Друк на пакетах логотипу та інформації про вашу компанію дозволить отримати недорогий, але ефективний інструмент реклами, який гарантовано принесе результат. Фірмове пакування стає надзвичайно потужним рушієм в промо компанії, підкреслюючи імідж бренду чи торгової марки. Коштує виготовлення рекламних пакетів дешево, але такий вид розміщення охоплює величезну цільову аудиторію і просуває ваш бізнес.  Кількість клієнтів зростає, а прибутки збільшуються.

Яка рекламна упаковка забезпечить Ваш успіх?

Пакети з логотипом можуть бути застосовані практично у будь-якій сфері. Продуктові чи іграшкові магазини, брендові бутіки, заклади харчування, супермаркети, фірмові салони косметики, парфумерії, побутової техніки – рекламна упаковка буде доречною всюди. Поширення роздаткового матеріалу у пакетах з логотипом на презентаціях, виставках чи тренінгах справить приємне враження на учасників заходу. Враховуючи сферу своєї діяльності, ви можете купити такі види рекламної упаковки:

  1. Фірмові пакети з полієтилену, які споживач може придбати або отримати безкоштовно у магазині для пакування своїх покупок. Виготовляються зазвичай у вигляді майки. Ціна їхнього друку низька і швидко окуповується.
  2. Паперова сувенірна упаковка, яка є екологічною і більш доречною для поширення на презентація та зустрічах.
  3. Подарункова упаковка, яка ідеально підходить тоді, коли ви хочете привітати колег, партнерів по бізнесу чи клієнтів зі святами.
  4. Фірмова тара холодних та гарячих напоїв. Паперові стаканчики з логотипом варто замовити тим закладам, які хочуть залучити нових відвідувачів та покращити свою репутацію.

Рекламна агенція "Арт-Лінія" пропонує комплексне виготовлення рекламних пакетів, починаючи з розробки дизайну макету і закінчуючи друком партії товару. Вартість фірмової упаковки буде залежати від розміру пакету, тиражу, одно- чи двостороннього нанесення, кольору. Всі деталі ми обговоримо в індивідуальному порядку. Друк пакетів здійснюється у Львові з доставкою в будь-яке з міст України.

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантія досконалої, роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії
Клієнти