Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Упаковка для харчових продуктів

Виготовлення складного пакування з висічкою для ресторану “Шекспір”

Розмір:  дно – 65х65 мм, висота – 45 мм Матеріал: […]

Виготовлення упаковки для ресторану “Bar Mushly”

Розмір: дно – 65х75 мм, верх – 100 х90 мм, […]

Виготовлення упаковки для ресторану “Crab’s burger”

Розмір: дно – 65х75 мм, верх – 100 х90 мм, […]

Виготовлення упаковки для кафе “VARENYKY INTERNATIONAL”

Розмір: дно – 65х75 мм, верх – 100 х90 мм, […]

Друк на упаковках для харчових продуктів як маркетинговий хід

Кожному відомо, що зовнішній вигляд товарів того чи іншого призначення має важливе значення для споживача. Гарна барвиста картинка, якісний папір, вдало підібрані слогани і бездоганний друк – все це стає запорукою успішності рекламної кампанії. Більшість закладів, які працюють в сфері громадського харчування, практикують розповсюдження своїх страв у спеціальних упаковках з логотипом. Таке фірмове пакування не лише полегшує процес транспортування їжі, але й популяризує заклад, служить ефективним інструментом реклами і повідомляє споживачеві важливу інформацію. Друк на упаковках для харчових продуктів дозволяє покращити імідж компанії, створити позитивне враження про себе і розширити коло клієнтів. Особливо корисною виявляється така послуга для тих закладів, які реалізують вуличну їжу.

Харчові упаковки з логотипом як заклик купити вашу продукцію

Якщо ви є власником бізнесу в сфері обслуговування, упаковки для харчових продуктів з логотипом виведуть на новий рівень популяризацію закладу. Подача страв в таких коробках виглядає більш презентабельно і викликає позитивне сприйняття у споживачів. Дизайн упаковок може бути лаконічний або барвистий в залежності від особливостей закладу і основної промо цілі. Замовити друк на упаковках для харчових продуктів можна в рекламній агенції “Арт-Лінія”. Залежно від ваших побажань і прийнятної ціни виготовлення вам запропонують придбати:

  • лаконічні упаковки з логотипом й інформацією про заклад або особливості продукції. Коштує виготовлення достатньо дешево, тому дозволити собі такий рекламний хід зможуть багато власників бізнесу;
  • складне пакування з висічкою, завдяки якому упаковка для харчових продуктів виглядатиме солідніше. Вартість друку при цьому обійдеться більш дорого.

Звернувшись в нашу агенцію, ви отримаєте вичерпні консультації спеціалістів з приводу друку на харчових упаковках. Така брендова реклама надзвичайно швидко принесе свої плоди.