Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Поліграфічна продукція

Рекламна поліграфія: друк у Львові

Для просування товарів та послуг сучасні компанії використовують найрізноманітніші рекламні ходи, серед яких поліграфічна продукція має особливе значення. Вона підкреслює імідж компанії і постійно знаходиться на виду у потенційних покупців. Якісна поліграфія – візитна картка фірми, яка популяризує товар чи послуги компанії, привертає увагу споживачів. Однією із основних переваг поліграфічної продукції є те, що коштує вона відносно дешево, при цьому несе в собі велику інформативність. Вона повідомляє про спеціальні пропозиції, акції, анонсує цікаві події, тим самим стає корисною для аудиторії. Окрім того, поліграфічна продукція, друк якої можливий у Львові, тривалий час взаємодіє зі споживачем, адже листівки чи буклети можуть зберігатись у потенційного покупця доти, доки не стануть в пригоді.

Рекламна агенція “Арт-Лінія” – якісний друк поліграфії у Львові за низькими цінами

Наша компанія пропонує виготовлення та друк поліграфічної продукції у Львові на сучасному високотехнологічному обладнанні з точним зображенням всіх деталей, художніх елементів та тонів. Ми уважно ставимося до розробки дизайну, аби виготовлений продукт на 100% відповідав вашим цілям та уявленням. У нас можна замовити блокноти, брошури, листівки, флаєри, календарі, візитки та іншу поліграфічну продукцію, яка рекламуватиме ваш бізнес. Придбати поліграфію вигідно, адже наша рекламна агенція забезпечує:

  • оперативні терміни виконання замовлення;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • створення та втілення цікавих ідей дизайну поліграфічної продукції, яка вигідно виділить ваш бізнес серед конкурентів;
  • приймаємо замовлення на розробку та друк поліграфії від 1 одиниці;
  • власна безкоштовна кур’єрська доставка по Львову та службами перевезення по Україні.

Незважаючи на те, що друк здійснюється у Львові, купити поліграфічну продукцію з доставкою можуть також жителі Івано-Франківська, Тернополя, Рівного, Луцька, Києва та інших міст України. Вартість виготовлення залежить від продукту та складності замовлення.

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантия совершенной роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії;
Клієнти