Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Рекламні буклети

Буклет для забудовника “LUXURY HOME 77”

Розмір: 100х210мм; Матеріал: папір 350г (крейдований); Технологія: офсетний друк; Ламінація: [...]

Євробуклет для готелю “Mirotel”

Формат: 297x210 мм. Розмір: 99x210 мм. Папір: крейда 130 г/м2, [...]

Євробуклет для девелоперської компанії “MS”

Формат: 297x210 мм Розмір: 99x210 мм Папір: крейда 130 г/м2 [...]

Євробуклет для мережі аптек “3і”

Формат: 297x210 мм. Розмір: 99x210 мм. Папір: крейда 130 г/м2, [...]

Виготовлення та друк буклетів у Львові

Недорогим, але надзвичайно ефективним інструментом рекламування товарів та послуг є друк буклетів. Цей вид поліграфічної продукції ненав’язливо, але прицільно точно доносить до споживачів необхідну інформацію. Буклети представляють собою надруковані аркуші паперу формату А3 або А4, складені в два чи більше разів. Споживачі переглядають і читають рекламні буклети, як ширму, що більш зручно у порівнянні з іншими носіями. На відміну від листівки, в буклеті інформація подана структуровано, що полегшує сприйняття тексту у споживачів. Крім того, цей вид поліграфічної продукції здатен дати відповіді на типові запитання, що виникають у потенційних покупців, а також виглядає більш солідно та презентабельно. Друк буклетів у Львові передбачає виготовлення рекламних проспектів, коротких путівників, програм концентрів та подій тощо.

Рекламні буклети для вирішення різних завдань

В залежності від змістового наповнення та оформлення, рекламні буклети можуть нести різне навантаження. Компанія “Арт-Лінія” пропонує виготовлення та друк буклетів у Львові такого характеру:

  • інформаційні, які подають лаконічні та чіткі відомості про товар або послугу. Така продукція повинна зацікавити та спонукати придбати товар, тому містить різні візуальні елементи (зображення, графіку тощо);
  • іміджеві, які підкреслюють солідність та індивідуальність компанії, формують позитивний образ у цільової аудиторії;
  • рекламні буклети для поштової розсилки, що створюють відчуття персонального звернення до людини;
  • акційні, які розповсюджуються в період сезонних розпродаж, оформлення дисконтних карток і зниження цін на окремі групи товарів.

У нас ви можете порівняно дешево замовити друк рекламних буклетів будь-якої складності. Ми виготовляємо як звичайний листовий матеріал з одним фальцем, так і євробуклети. Також ви можете купити багатосторінкові брошури, скріплені пружиною або термоклеєм. Вартість їхнього друку дещо вища, однак такі рекламні буклети дають можливість розмістити великий обсяг інформації.