Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Рекламні плакати та афіші

Рекламні плакати – найкращий спосіб привернути увагу споживачів

Буде-яке рекламне оголошення, яке не підкріплене зображенням, миттєво забувається клієнтом. Саме тому великої популярності набувають ті носії, які візуально апелюють до цільової аудиторії і запам’ятовуються. Рекламні плакати одночасно містять яскраву картинку і потрібну інформацію, а тому стають одними із найбільш ефективних способів просування товару або послуги. Вони представляють собою поліграфічні вироби певного формату, що розміщуються на стіні, склі чи іншій поверхні. Це найоптимальніший рекламний продукт для місць скупчення вашої цільової аудиторії. Сьогодні плакати чи афіші можна побачити на виставках, конференціях, концертах, в розважальних центрах, кінотеатрах, магазинах та інших громадських місцях, де є багато людей.

Друк афіші і плакатів за доступною ціною

Яскравий та продуманий рекламний плакат обов’язково приверне увагу, а тому до його виготовлення варто поставитись відповідально. Цей вид поліграфічної продукції відноситься до арсеналу зовнішньої реклами і є вдалим спонукальним методом купити товар чи скористатись послугою. Головне його завдання полягає в донесенні основної ідеї до споживача, тому хороший рекламний плакат поєднує в собі лаконічний текст та цікаву картинку. Замовити виготовлення рекламної афіші можна в агенції “Арт-Лінія”. Ми ретельно продумуємо дизайн кожного плакату, аби він приносив максимальний результат. Ви можете порівняно дешево придбати афіші:

  • формату А2 чи А3, які підійдуть для супермаркетів чи ділових центрів з метою повідомити про новинки в асортименті, цікаві пропозиції або дати інформацію про підприємство;
  • формату А1, що будуть помітні здалеку. Вартість виготовлення таких рекламних плакатів дещо вища, однак вдало продуманий дизайн безсумнівно привабить нових клієнтів.

Якщо ви доручите нам розробку дизайну та друк плакатів, результат не змусить себе чекати. Адже правильно сформована афіша – запорука вашого успіху!