Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Виготовлення та друк візиток

Візитка для КМП “Гранітбудексклюзив”

Матеріал: папір крейдований; Розмір: 50х90мм Технологія: офсетний друк; Щільність паперу: […]

Візитка для салону краси “Авентін”

Опис: візитка з використанням художнього паперу; Матеріал: художній папір “льон”; [...]

Візитка для девелоперської компанії “МС”

Розміри: 90х50; Матеріал: пластик прозорий; Технологія: цифровий друк, односторонній; Ламінація: […]

Візитка для фірми “Єврозамок”

Розміри: 90х50; Матеріал: папір художній “льон”; Щільність: папір 250 г/м; […]

Зробити візитку легко! Компанія “Арт-Лінія” впорається швидко та якісно!

Вміння красиво та лаконічно представити себе – одна з найважливіших чеснот сучасної ділової людини. Допомагають у цьому строгий костюм, начищене до блиску взуття, акуратний зовнішній вигляд та стильні аксесуари. Однак ці деталі лише справляють перше враження, а закріплюють успіх на ділових перемовинах візитки. Сьогодні вони стають обов’язковим атрибутом робочого процесу та головним інструментом у діловому спілкуванні.

Виготовлення візиток стає першочерговою справою, яку ви повинні зробити, якщо хочете досягнути успіху. Ці маленькі картки стають вашим обличчям та розповідають про бізнес компанії, яку представляєте. Скориставшись послугою виготовлення візиток, ви зможете значно підвищити свій діловий імідж та справляти хороше враження під час зустрічі. Маючи вашу картку, потенційний клієнт легко згадає та знайде вас, а також зможе порекомендувати своїм друзям та колегам. Зробити візитку легко, а користування нею допоможе дотримуватись ділового етикету.

Пропонуємо замовити візитки у Львові – дешево!

Якщо ви хочете зробити якісні ділові візитки, рекламна агенція “Арт-Лінія” виконає замовлення будь-якої складності. Дизайн візиток розробляють майстри маркетингової справи, які добре знають, як візуально подати інформацію та отримати з цього користь. Творчий підхід, оригінальні ідеї та великі поліграфічні можливості дозволяють нам зробити візитки найкращої якості. Співпрацювати з нами вигідно, адже ви виграєте час (процес виготовлення від одного робочого дня) та економите гроші (при умові друку великого тиражу ціни мінімальні). У нас можна замовити візитки, виготовлені методом:

  • лазерного цифрового друку тиражем від 100 штук. Термін виготовлення візиток – 1-2 робочі дні. Можливе використання світлого дизайнерського картону;
  • офсетного друку з тиражем від 1000 штук. Придбати їх можна впродовж 7 робочих днів після замовлення. Вартість виготовлення офсетних візиток низька, а якість передачі кольорів – висока;
  • шовкотрафарету, для якого використовується фактурний дизайнерський картон, тиснення та інші декоративні елементи. Замовити такі візитки можна в кількості від 100 штук. Термін виконання – 2-5 днів, в залежності від складності макету.

Для того, щоб купити візитки у Львові чи інших містах України, не потрібно витрачати багато часу та зусиль. Звернувшись в агенцію “Арт-Лінія”, ви отримаєте індивідуальний підхід до виготовлення візиток та якісний продукт.