Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Про нас

Людина, яка припинила рекламувати свій товар, щоб зберегти гроші, схожа до того, хто зупинив годинник, щоб зберегти час…
Творчість без стратегії називається мистецтвом. Творчість із стратегією називається рекламою…

«АртЛінія» – рекламна агенція повного циклу. Ми надаємо весь спектр послуг рекламного бізнесу від реалізації ідеї до втілення їх у готовий рекламний продукт. Наша компанія працює на ринку з 2008 року, тобто ось вже 14 років ми є надійними партнерами у сфері розробки макетів від поліграфії до фірмового стилю.

Рекламна агенція «АртЛінія» орієнтована на створення максимально ефективного продукту. При цьому враховується велика кількість факторів, що впливають на визначення концепції та засобів його виробництва. Наприклад:

  • Оригінальна подача та ексклюзивність – все для залучення та утримання уваги клієнтів.
  • Стимулювання інтересу до товару за рахунок демонстрації його вигоди та переваг. Апеляція до бажань та почуттів клієнта за рахунок візуальних засобів.

Незважаючи на те, що рекламна агенція спирається на давно розроблену та налагоджену маркетингову систему, підхід до кожного замовника суто індивідуальний, тому що необхідно враховувати безліч змінних факторів: цільова аудиторія, способи та засоби виробництва, культурні особливості, побажання замовника та інше.

Правильно організована рекламна компанія та якісно виконана реклама, що відповідають специфіці діяльності бізнесу або особливостям товару, а також попадання в коло симпатій та інтересів потенційних клієнтів, все це підвищує продажі та є показником успішності.

Вдалі рекламні рішення здатні вивести вашу компанію у лідери!

Вдалий вибір рекламної агенції має вирішальне значення для успіху Вашого бізнесу. Коли Ви працюєте з рекламною агенцією, яка розуміє Ваші цілі та знає ефективні шляхи для їх досягнення, Ви послідовно перетворюєтеся із середньостатистичної компанії на лідера, який успішно працює на ринку та отримує максимальну віддачу від бізнесу. Наше завдання забезпечити Вам цей успіх!

Врахувати всі необхідні фактори, створити креативну ідею та грамотно її реалізувати здатні лише професіонали з великим досвідом роботи у сфері створення реклами. Всім цим вимогам відповідає наша рекламна агенція. І, якщо аналогічні агенції, за свою роботу вимагають дуже солідні кошти, то феномен «АртЛінії» полягає в тому, що розцінки по кишені будь-якому бізнесу, а про якість красномовно говорять наші роботи.

Справа в тому, що стратегія нашого рекламного агентства полягає в орієнтуванні на широку аудиторію: від представників великого бізнесу та державних структур до приватних замовлень фізичних осіб. При цьому ми однаково уважно та відповідально ставимося до всіх замовників.

До Ваших послуг різноманітна рекламна продукція та розробка фірмового стилю

Наша рекламна агенція займається створенням дизайну та виготовленням:

  • візуальної реклами (таблички, вивіски, окремі літери, стели),
  • зовнішньої реклами (оформлення/поклейка вітрин, брендування/оформлення автомобілів),
  • поліграфічної продукції (у тому числі широкоформатний друк: банери, наклейки, постери, плакати),
  • пакетів (паперові та поліетиленові) та упаковки,
  • еко та сувенірної продукції (еко-сумки, одноразові паперові стаканчики, промоодяг),
  • пластикових дисконтних карток.

«АртЛінія» веде проекти різного рівня складності, виконує замовлення під ключ.

Ми займаємося такими затребуваними напрямками як розробка логотипу, брендбука, фірмового стилю. Крім того, рекламна агенція спеціалізується на створенні прототипів web-сторінок інтернет-порталів, односторінкових сайтів, інтернет-магазинів різної складності.

Команда нашого агентства складається з досвідчених фахівців у різних сферах реклами, які ставлять акцент на свіжих ідеях, сучасному мисленні та спрямовані виключно на результат. Ми прагнемо допомогти Вам розпочати та розвивати Ваш бізнес у довгостроковій перспективі.