Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Промо-одяг

Кращий спосіб підвищення впізнанності компанії – використання рекламних матеріалів, і один з таких інструментів – це промо-одяг. Тут застосовуються корпоративні кольори, логотипи й написи, основною метою яких є привертання уваги до компанії або заходу. Це будь-який вид одягу, брендований корпоративними логотипами й написами, який дозволяє швидко ідентифікувати компанію. Можливості розвитку бізнесу за допомогою рекламних продуктів просто безмежні! Збереження свого імені в центрі уваги має вирішальне значення для залучення клієнтів і збільшення прибутку!

Цілі та переваги промо-одягу

Промо-одяг – це незамінний інструмент маркетингу незалежно від сфери діяльності. Компанії вибирають цю стратегію для вдосконалення іміджу – такий одяг націлений на підвищення лояльності споживачів до бренду й поліпшення взаємозв’язків з цільовою аудиторією. Брендований одяг – універсальний інструмент, який дозволяє здобути увагу великої кількості потенційних покупців. Не має значення, буде промо-одяг на працівнику в неробочий час чи на клієнті, який отримав в подарунок кепку з логотипом компанії. У кожному випадку така людина стає живою рекламою! У виробництві промо-одягу ми використовуємо сучасні технології й устаткування, що дозволяє отримувати високоякісне зображення на різних тканинах. Таке зображення зберігатиме яскраві кольори впродовж тривалого часу. Для оформлення замовлення промо-одягу треба просто погодити деталі її створення: вид одягу, колір, стиль, зображення й написи.

Яким може бути промо-одяг

Ви можете замовити брендований одяг для усіх сезонів року: влітку використання промо-футболок і кепок, а взимку – светрів, курток і шарфів. Головною перевагою промо-одягу стає те, що її можна дарувати клієнтам у вигляді призів або бонусів. Так споживач стане більш лояльним до компанії й, сам того не розуміючи, рекламуватиме компанію та її послуги, підвищуватиме її впізнанність на ринку. Промо-футболки ідеально підійдуть для проведення заходів в теплу пору року. Вони дозволять співробітникові компанії виділятися з натовпу завдяки яскравим кольорам і написам. Для проведення масштабних заходів можна використовувати уніформу з логотипом. Светри або куртки можна задіяти в холодний час на вулицях або в приміщеннях ТЦ. Актуальним трендом вважається використання еко-сумок і рюкзаків з логотипом компанії. Так створюється враження про соціальну відповідальність компанії, турботу про зовнішнє середовище. Промо одяг – це надійний та дійсно економічний спосіб просування товарів і послуг. Чи замовляєте ви футболки з принтом для корпоративного заходу, чи сорочки для своїх співробітників, промо-одяг від дизайн-студії АртЛінія зробить вашу компанію по-справжньому відомою! Ми підберемо для вас ідеальне рішення й створимо промо-одяг, на який обов’язково звернуть увагу!

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантия совершенной роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії;
Клієнти