Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Зовнішня реклама

Візуальна реклама: мистецтво на благо вашого бізнесу

Відомо, що зір є одним з найбільш потужних каналів сприйняття зовнішнього світу. Побачити на власні очі й переконатись – для більшості людей цей аргумент є вирішальним, а тому в процесі розробки рекламної кампанії варто це врахувати. Саме візуальна реклама спонукає людину усвідомлено або підсвідомо вибирати товари та послуги тих брендів, назва яких постійно на видноті. Той, хто побачить, повірить, а хто повірить, той захоче купити. Вдале використання візуального каналу сприйняття дозволяє залучити величезну кількість нових покупців. Адже зовнішня реклама чудово запам’ятовується, інформує, переконує та спонукає придбати. Довірившись експертам з розробки та виготовлення візуальної реклами компанії "АртЛінія", ви можете бути впевнені у тому, що ваш товар помітять!

Всі види зовнішньої реклами у Львові: поспішайте замовити!

Візуальна реклама охоплює широкий спектр послуг, пов’язаних із зовнішнім представленням. Це рекламні конструкції, які демонструють товар, привертають увагу перехожих 24 години на добу 7 днів на тиждень, повідомляються про специфіку закладу, запам’ятовуються яскравими образами та вдалими гаслами. Це можуть бути вивіски, об’ємні літери, акрилайти, штендери, білборди, сітілайти та інші конструкції. Така візуальна реклама вигідно виділяє товар серед конкурентів та формує імідж компанії.

Наша агенція пропонує цілий комплекс послуг: від розробки дизайну до розміщення зовнішньої реклами на різних носіях. Вартість виготовлення рекламної продукції залежить від масштабності та складності макету, а також особливостей розміщення. Остаточною ціна буде після узгодження всіх деталей, однак ви переконаєтесь, що обійдеться візуальна реклама досить дешево. При комплексному замовленні виготовлення та розміщення реклами дизайн буде безкоштовним. Також ми проводимо повний технічний супровід встановлених рекламних носіїв і ремонтуємо їх у разі пошкодження. Розмістити зовнішню рекламу можна у Львові.

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантія досконалої, роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії
Клієнти