Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Акрилайти світлові

medical
hostel

КОМПАКТНІ РОЗМІРИ, ДОВГОТРИВАЛЕ ВИКОРИСТАННЯ І НЕЗВИЧАЙНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Акрилайти свтілові – один з найбільш ефектних елементів оформлення інтер’єрів нічних закладів, кафе, ресторанів, готелів, аеропортів, офісів та магазинів. Конструкція акрилайт виглядає дуже акуратно і естетично, що є дуже важливим для розміщення світлової реклами та покажчиків у дорогих бізнес і торгових центрах.

Всі акрілайти виготовляються з прозорого акрилового пластика. Незмінним етапом виготовлення акрилайт є фрезерування лицьової панелі, завдяки чому власне і відбувається світіння тексту і малюнків. Акрилайти можуть мати різну конфігурацію, але їх розміри обмежені дальністю проникаючого світла. Сучасні технології дозволяють гравірувати на оргсклі найрізноманітну графіку, в тому числі складні векторні малюнки.

Акрилайти світлові виглядають дуже витончено і декоративно.

Підготовлене скло кріпиться в спеціальний профіль, який є одночасно і опорою для скла, і місцем установки світла.Для підсвічування акрилайтів використовуються люмінісцентні лампи або яскраві світлодіоди, які маскуються в алюмінієвому профілі. Світло проходить через акрилайт, (тонку світлову панель) заломлюється в місцях гравіювання і починає світитися.

Ціна на акрилайт залежить від розмірів панелі, на яку наноситься зображення,  складності гравіювання та виробника.