Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Брендування авто

Брендування автомобілів як ефективний інструмент реклами

Сьогодні компанії та підприємства, які мають в своєму арсеналі одне або кілька авто, можуть успішно використовувати поверхню транспортних засобів для реклами своїх товарів та послуг з мінімальними витратами. Брендування автомобілів – це чудовий промо хід, який передбачає наклейку на транспорт комерційного тексту та зображень про діяльність компанії. Ефективність такого розміщення складно переоцінити, особливо в містах, де за цілий день їзди рекламу на авто побачать не менше тисячі осіб. Брендування автомобіля дає додаткову можливість привернути увагу великої кількості потенційних споживачів та підвищити запам’ятовуваність інформації за рахунок частоти візуального контакту.

Брендування транспорту на вигідних умовах

Ще однією перевагою розміщення реклами на авто є вартість використання носія. Витративши кошти на брендування одного разу, далі ви використовуєте його рекламні можливості протягом 2-10 років в залежності від виду плівки. Це більш дешево, ніж щомісячна оренда площі на білбордах чи інших рекламних носіях. Придбати таке довгострокове розміщення вигідно, однак слід пам’ятати, що інформація, яку несе авто, має бути актуальною протягом кількох років. Замовити брендування автомобіля ви можете у рекламній агенції “АртЛінія”. Ми гарантуємо:

– високу якість роботи, що передбачає використання найкращих матеріалів та швидкі терміни виконання замовлення після затвердження дизайну – 3-5 днів ;

– доступні ціни, завдяки яким розмістити рекламу на авто у Львові зможе будь-яка компанія;

– комплексна пропозиція по брендуванню, яка включає розробку дизайну макету, виготовлення зображення та обклеювання автомобіля.

Купити рекламу на авто тепер легко і просто. Достатньо звернутись в нашу агенцію та розповісти, яким ви бачите свій транспортній засіб. Наші спеціалісти зроблять чудовий дизайн, який працюватиме на Вас.