Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Куток споживача

bakerhouse
kytoksp
куток споживача

Сьогодні в магазинах часто можна побачити стенди для розміщення важливої інформації. Вони надають відомості про послуги, порядок роботи, правила, адреси,
ліцензії та інші дані, які будуть цікаві та корисні для покупців і відвідувачів закладу.

Такий інформаційний стенд – це куточок споживача, який є необхідною умовою правової діяльності підприємців і захисту прав покупців.Він встановлюється у будь-якому громадському закладі і підпорядковується чинному законодавству.

Куток споживача (для аптек, салонів краси тощо) підтверджує право продавців здійснювати роздрібну торгівлю і дозволяє покупцям ознайомитись з інформацією, що стосується якості товарів та діяльністю підприємства. Основна вимога до кутка споживача – це вільний та безперешкодний доступ відвідувачів до документів, книги скарг і пропозицій та інших відомостей, представлених у віконцях.

Класний куток для освітніх установ

Окрім безпосередньо закладів торгівлі, інформаційні стенди потрібні для салонів краси, медичних установ, аптек та освітніх організацій. Зокрема, класний куток буде містити відомості про розклад уроків, анонсовані події, документи, що підтверджують статус закладу, а також його керівництво. Компанія “Арт-Лінія” займається розробкою та виготовленням куточків споживача для різних підприємств. У нас ви можете дешево придбати:

  1. Інформаційні стенди з постійними відомостями у вигляді кольорової аплікації з оракалу. Їхня вартість цілком доступна, однак підходять такі дошки інформації, яка не потребує коректування.
  2. Куток споживача з акриловими кишенями чи рамками для актуальних відомостей. Такий стенд варто купити закладам, які періодично змінюють інформацію про свою діяльність або оновлюють дані про майбутні події.
  3. У нас ви можете замовити виготовлення куточків споживача різного розміру та з індивідуальним дизайном. Ціну і терміни виконання ми узгодимо після обговорення всіх деталей.