Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Штендери

Фірмові штендери як заклик зайти і купити товар

Ефективним засобом привернення уваги потенційних покупців, які проходять повз ваш офіс чи магазин, є встановлення штендера, або спотикача. Це одно чи двосторонній виносний рекламний щит, який використовується для інформування споживачів про товари, послуги та спеціальні пропозиції компанії. Встановлюють вуличні штендери біля магазинів, закладів харчування, офісних будівель, а також в торгових залах, вітринах.

Різновиди штендерів

Застосування виносних щитів у рекламній практиці має вирішальне значення. Брендовий штендер привертає увагу перехожих і вказує на розміщення магазину чи торгової точки, допомагаючи споживачу швидко знайти заклад. Також ця конструкція перераховує цікаві пропозиції, які ви надаєте покупцям, а також інформує про плановані заходи. Можна замовити виготовлення таких видів штендерів:

 

Крейдяний штендер

Виготовляємо крейдяні штендери, крейдяні дошки, панно, цінники …
Поверхня для листа – 70х50 см (під замовлення можемо зробити будь-який інший потрібний Вам розмір).
Повний розмір – 100х60 см (також можна змінити).

Доставка по всій Україні.

stenderchalk

Фігурний штендер

Макет конструкції виготовляється за індивідуальним проектом під замовлення. Штендер виготовляється, виходячи зі специфіки діяльності компанії.

Штендер-розкладний

Двосторонній розкладний, який представляє собою металеву раму з пластиковими панелями. Може використовуватись як на вулиці, так і всередині приміщення.

Штендер Т-подібний

Одно або двосторонній нерозкладний, що має форму букви “Т” на ніжках. Зображення і текст друкують на плівці, яку приклеюють до основи.

Штендер-скріпка

Труба кругла 20мм (колір на вибір), основа: оцинкованний лист/ПВХ/композит, аплікація плівками ORACAL/повноколірний друк/для записів крейдою, двохсторонній.

Штендер з клік-системою

Штендер з клік-системою ( з прямимим або круглими кутами ). Плакати можна швидко і легко замінювати на нові.
Встановлюють у приміщеннях. Легкий. Формати: А0, А1, А2. У комплект входить захисний екран. Захисний пластик 2 видів: Антиблік 0,3 мм, Глянцевий 0,6мм.
Ланцюжок для фіксації штендера до опори. Замочок для ланцюжка.

kliksystem

Купити штендер по доступній ціні ви зможете в тому випадку, якщо звернетесь в рекламну агенцію “Арт-Лінія”. Наші спеціалісти ретельно продумають дизайн виносного щита, аби він обов’язково привернув увагу потенційного клієнта.  Вартість виготовлення штендера залежить від обраного макету та особливостей конструкції. Придбати штендери можуть власники бізнесу зі Львова, а також інших міст України.