Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Вироби з акрилу

acrul
acrul
acrul

Сьогодні акрилове скло  заслужло відмінну репутацію у всьому світі і є одним з найпопулярніших пластиків, що знаходить застосування в багатьох сферах нашого повсякденного життя – будівництві, дизайні, а особливо в рекламних цілях . Дуже широко застосовується оргскло у виробництві різних рекламних виробів і конструкцій – від утримувачів цінників, сувенірів і табличок до міських вивісок.

Як правило, в основному користуються популярністю такі види акрилових виробів:

– Візитниці (підставки для візиток) – вони можуть бути прозорими або кольоровими, можуть мати індивідуально розроблену форму, наша компанія може запропонувати нанесення або гравіювання логотипу.

– Підставки акрилові А4, А5 (меню-холдери) – широко використовують бари, ресторани, кафе та інші заклади в якості реклами (меню, бізнес-ланч та ін.).

– Буклетниці – для буклету чи флаєру з рекламною інформацією.

– Цінники, цінникоутримувачі (акрилові цінники).

– Кубки, грамоти – індивідуально розроблені акрилові вироби, використовуються для брендування стіни в офісі, можуть бути з підсвічуванням, з логотипом компанії, нестандартної форми.

У нашій компанії Ви можете замовити різні вироби з оргскла вітчизняного виробництва або акрилу зарубіжних виробників. Наші дизайнери можуть запропонувати Вам вже розроблений стандартний виріб, або доопрацювати його в залежності від функціональності і призначення за Вашим вимогам.