Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Стенд Press-Wall

preswall

Основне призначення Press-Wall – реклама різного характеру. Конструкція включає в комплектацію натягнутий банер та хромовані труби. Вироби є актуальними для використання на прес-конференціях, презентаціях, під час проведення виставкових заходів, рекламних акцій. За рахунок застосування простого, і водночас функціонального прес-волла, можна швидко та ефективно організувати простір для різноманітних потреб.

Види конструкцій, переваги

Pop-Up

Конструкція належить до категорії мобільних пристроїв. Щоб зібрати виріб, потрібно мінімум зусиль. Пристрій монтується протягом декількох хвилин без професійної допомоги. Основна частина виготовлена з алюмінію.

Roll-Up

Система зручна тим, що за необхідності досить легко згортається в трубочку. Монтується без зайвих зусиль. Основна перевага – моментальне складання, економічність, мобільність.

Банерний стенд

Ця конструкція – банер, натягнутий на каркас, виконаний з міцного металу. Завдяки компактним розмірам і легкій вазі, пристрій можна транспортувати з одного місця на інше. Головна перевага банерного стенду – широка розмірна сітка. У довжину виріб може досягати понад 2,5 метри, оптимальні показники ширини не обмежені. Для бездоганної експлуатації конструкції потрібне ідеально рівне покриття для підлоги.

Джокер

Система для реклами виконана з алюмінієвих труб та надійних фіксаторів, які призначені для кріплення банера до основної конструкції. Оскільки монтувати та демонтувати press wall досить проблематично, раціональне рішення – замовте джокерну систему зі збиранням.

Брус

Пристрій характеризується практичністю, стійкістю, надійністю, функціональністю. Як основа виступає каркас із дерева. Стенд представлений у кількох варіаціях:

  • габаритні та нестандартні рішення;
  • одно-або двосторонні об’ємні системи;
  • геометричні конфігурації.

Монтажні заходи займають не більше півтори години.

До переваг прес-вол відносяться:

  • багаторазове використання;
  • можливість задіяти як усередині, так і зовні приміщення;
  • оформлення ефектного простору;
  • проведення оригінальних презентацій.

Можливість виготовлення прес-волла на замовлення дозволяє робити конструкцію з урахуванням індивідуальних розмірів, побажань замовника.