Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція з логотипом – вагомий важіль впливу на споживачів

Для фірми найкращою є та рекламна продукція, яку споживач не викине в найближчий смітник, а залишить у себе і буде користуватись. Вона не дратує, а навпаки викликає інтерес та бажання взяти в руки і уважно роздивитись. Саме така продукція матиме ефективний вплив на потенційних клієнтів і стимулюватиме зробити покупку чи скористатись послугами вашої компанії. Зважаючи на цей факт, важливе місце у рекламній кампанії займає сувенірна продукція. Адже приймати подарунки люблять всі без виключення, а ви можете скористатись цим на благо своєї фірми та збільшити таким чином прибутки. Головна умова таких бізнес-сувенірів – це їхня функціональність та оригінальність. Рекламна продукція повинна бути корисною споживачу, а також не загубитись серед безлічі інших дрібниць, якими наповнений сучасний офіс.

Виготовлення бізнес-подарунків на замовлення в найкоротші терміни

В якості сувенірної продукції можуть використовуватись найрізноманітніші речі, на які можна нанести логотип чи інформацію про вашу компанію. Це і недорогі корисні дрібниці, і статусні подарунки для партнерів по бізнесу чи керівників великих компаній. Серед найбільш поширених видів рекламної сувенірної продукції є:

  1. Ділові щоденники та блокноти, які ви зможете презентувати клієнтам та постійним замовникам. Користуючись таким фірмовим бізнес-сувеніром, людина завжди матиме перед очима ваш логотип і згадуватиме про співпрацю.
  2. Візитниці, які є важливими діловими аксесуарами. Клієнти, роздаючи свої візитки, одночасно рекламуватимуть і вашу компанію.
  3. Предмети одягу, а саме промо футболки, кепки, еко-сумки та інші бізнес-подарунки, якими людина користуватиметься протягом кількох років.
  4. Ручки та інша сувенірна продукція, без якої не обходиться робота будь-якого офісу.
  5. Брендові годинники. Скільки разів за день людина дивитиметься на нього, стільки ж разів згадуватиме вашу компанію. Купити такий бізнес-сувенір для подарунка дуже вигідно.
  6. Брелки, відкривачки, значки, магніти та інша рекламна продукція, яка часто використовується у побуті.

Якщо ви хочете збільшити кількість своїх клієнтів, рекламна агенція “Арт-Лінія” пропонує дешево замовити виготовлення сувенірної продукції з логотипом.Наші спеціалісти ретельно розробляють дизайн подарунків, аби максимально привернути увагу українських споживачів. Ціни на рекламні сувеніри у нас доступні, тому придбати продукцію оптом можуть не лише жителі Львова, але й Одеси та інших міст України. Вартість виготовлення залежить від виду рекламного продукту.

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантия совершенной роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії;
Клієнти