Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Еко-сумки

Еко-сумки “Avr”

Еко-сумки для мережі продуктових міні – маркетів “Із Села”

Тканинні еко-сумки з бавовни. Розмір: 35 × 42; Матеріал: бавовна  […]

Еко-сумки для західноукраїнського центру “Жіночі Перспективи”

Еко-сумки з бавовни. Розмір: 35x42 см. Матеріал: небілена бавовна (двонитка [...]

Екологія і реклама. Виявляється можна об’єднати такі різні поняття не тільки в рекламних слоганах, а пропонуючи покупцеві якісні, корисні і безпечні для навколишнього середовища та людей еко-сумки  з логотипом.

Багато фірм наносять свою рекламу на горнята, футболки, ручки, що є ефективним маркетинговим ходом. Але, Ви можете презентувати свою компанію набагато краще за інших, роблячи свій внесок в збереження довкілля. Потенційні клієнти будуть знати, що вони мають справу з компанією, яка дбає не лише про власний бізнес, а також про навколишнє середовище.

Останній фактор дозволяє активно застосовувати дану продукцію в якості засобу для проведення промо-акцій – адже популярний тренд з барвистою рекламою, а саме такими і є еко-сумки з логотипом, безсумнівно, виконає своє основне завдання.

Застосовувані в даному випадку способи нанесення зображення (шовкографія, друк сублімації), дозволяють створити справжні витвори рекламного мистецтва, які ненав’язливо будуть просувати або товарний знак, або товар, що випускається Вашою компанією.

Еко-сумки є інноваційним, стійким способом реклами Вашого бізнесу, яка пропонує практичні, менш шкідливі для навколишнього середовища упаковки для роздрібної торгівлі.