Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Магніти

Акриловий магніт для бази відпочинку “ШЕПІЛЬСЬКА”

Матеріал: акрил Розмір: 50х75см. Вставка: фото розміром 45х70мм. Опис: акриловий [...]

Магніт дерев’яний

Розмір: 6х 15см. Матеріал: вільха Товщина: 4-6 мм. Двошаровий дерев’яний [...]

Вініловий сувенірний магніт з блокнотом для компанії “MS”

Магніт вініловий: поліграфічна вставка (повноколірний друк, глянцева ламінація) Розмір: 8х6см. [...]

Вініловий сувенірний магніт з блокнотом

Магніт вініловий: поліграфічна вставка (повноколірний друк, глянцева ламінація) Розмір: 5,5х [...]

Магніт сувенірний для кальян-бару “1000+1 ніч” /дерево/

Розмір: 7х 5,5см. (розміри та форми в асортименті) Матеріал: вільха [...]

Виготовлення магнітів – хороший і недорогий рекламний хід

Звичайна людина заглядає в холодильник по кілька разів на день, та й часу поруч нього проводить багато. Природньо, що при цьому вона так чи інакше звертає увагу на магніти, а також на те, що на них зображено. Якщо це логотип вашої компанії, ви отримуєте чудову можливість збільшити продажі своїх товарів чи послуг. Виготовлення магнітів на замовлення є найбільш поширеним, оригінальним та ефективним рекламним методом, який дозволяє привернути увагу великої кількості потенційних клієнтів. Презентувавши такий невеличкий сувенір з корисною інформацією про компанію чи торгову марку, ви збільшуєте свої шанси на успіх. Фірмові магніти, які можна замовити та подарувати клієнтам з нагоди свята чи як подяку за вдалу співпрацю, довгий час залишатимуться у них не лише в офісі, але й вдома.

Друк на магнітах з вигодою для вас

Якщо ви хочете доповнити свою рекламну кампанію, виготовлення магнітів за замовлення стане чудовим промо ходом. Така продукція зробить фірму більш помітною, приверне увагу потенційних покупців та збільшить продажі. Кріпити магніти можна на будь-яку поверхню – холодильник, офісну дошку, сейф, системний блок комп’ютера та іншу техніку. Вони легко переміщуються з одного місця на інше, а тримаються без додаткових засобів у вигляді клею чи цвяхів.

Ви можете дешево купити брендові магніти плоскі, м’які або у пластиковому корпусі з поліграфічною вставкою. Ціна виготовлення досить низька, тому придбати партію буде по кишені будь-яким компаніям. Рекламна агенція “Арт-лінія” займається розробкою дизайну та виробництвом магнітів на замовлення. Наші спеціалісти запропонують цікаві варіанти оформлення рекламної інформації на магніті, аби ви обрали найкращий. Вартість виготовлення буде залежати від складності макету і використовуваних матеріалів, однак ми завжди зможемо знайти оптимальне рішення, яке задовольнить клієнта.