Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Друк на посуді

Горнята для компанії “ADS”

Опис: горнятно керамічне з матовим покриттям; Об’єм чашки:  250 мл […]

Керамічні горнятка для торгової марки “Dellavie”

Керамічне горнятко виготовлене з товстостінної кераміки, що забезпечує максимально довге […]

Горнятка для ІТ компанії “ERICPOL”

Зробіть подарунок клієнтам з нагоди спільної роботи або до свята – подаруйте зручні горнятка з логотипом компанії.

Останнім часом стала популярною різноманітна сувенірна продукція з нанесеними зображеннями. Чашки із зображенням логотипу займають особливе місце серед сувенірної продукції. Такі чашки замовляють на дні народження, весілля чи на інші свята.

Наша компанія займається також виготовленням дитячих чашок з нанесенням зображень мультиплікаційних героїв, улюблених героїв фільмів і телепередач. Наші дизайнери пропонують свої послуги по створенню оригінальних зображень для нанесення на чашку, розробці чудових колажів.

Хороший бізнесмен ніколи не втратить можливість зайвий раз прорекламувати свою продукцію. Горнятка – відмінний майданчик для реклами. Нанесення на горнятка логотипу та слогану компанії гарантує стовідсоткову їх запам’ятовуваність, адже їх використовують щодня і неодноразово. Роздавайте горнятка з Вашими слоганами на виставках та інших масових заходах або просто в якості рекламної акції. Чашка з логотипом компанії – дійсно іміджевий продукт і діє він часом ефективніше, ніж численні банери на вулицях, адже реклама в такому випадку не є нав’язливою.