Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Прапори

Прапор компанії – респектабельність, успіх і незалежність. Прапори можуть виконувати широкий спектр функцій. Фірмові прапори компаній, іміджеві або кабінетні, сувенірні, рекламні прапори, настільні прапорці, прапори для оформлення спортивних заходів та прапори держав Ви можете замовити в нашій компанії.Для проведення рекламної кампанії Ви можете купити прапори різних розмірів і видів тканини з різними типами кріплень.

кишеня

Кишеня або кишеня з петлею – підігнутий край, як правило, зліва шириною 1-6 см, одягається на древко. Для фіксації прапора може пришиватися петля. Такий варіант кріплення використовується для перенесення прапора в руках, для кріплення на настінний або автомобільний кронштейн, підлогову або настільну підставку. Так само кишеню застосовують для кріплення плакатів на тканини.

петля

Петля виготовляється з тасьми ( стропи ), вшивається в нижній частині кишені, або по периметру виробу, або на кінцях несучої сторони прапора використовуються для фіксації виробу при кріпленні прапора на древко або для кріплення на щоглу флагшток з допомогою карабінів.

Люверс – окантовані металом отвори, застосовуються при кріпленні прапора на щоглу – флагшток, а також якщо потрібно розтягнути полотно на будь-якій поверхні ( наприклад, на стіні будівлі )

карабін

Петля Карабін – петля виготовляється з тасьми
( стропи ),пришивається по краю полотнища,
до петлі прикріплюється карабін для
кріплення прапорів.

клем-шина алюміний

Клем – шина алюміній спеціальний металевий профіль для кріплення плакатів.

клем-шина

Клем – шина пластик спеціальний пластиковий профіль для кріплення плакатів.

 

Прапори на замовлення – це відмінний спосіб виділити Вашу компанію серед конкурентів, привернути увагу клієнтів і підвищити впізнаваність бренду. Наша компанія здійснює виготовлення прапорів з одностороннім і двостороннім друком. Можливі такі види кріплень прапора, як кишені, карабіни, автомобільні утримувачі, люверси або шнури.

Друк прапорів здійснюється на тканині за допомогою сублімаційного методу, який дозволяє отримати яскраві, насичені кольори та високу якість зображення. Виготовлення прапорів можливе з використанням таких матеріалів, як поліефірний шовк, атлас, прапорна сітка. Поєднання якісних тканин і сучасного способу друку дозволяють виготовити прапори  стійкі до температурного та світлового впливу, а також до впливу вологи і тертя. Такі прапори не вигоряють і довго зберігають первинний вигляд.