Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(068) 92 57 094
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29
Комплексна робота з клієнтом
Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
10 років на ринку
Досвід, стабільність, розвиток – гарантія досконалої роботи
Широкий асортимент товарів
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії

Ефективна і влучна реклама у Львові
як двигун вашого бізнесу

Вдалий старт і комерційний успіх компанії напряму залежить від грамотної маркетингової політики.
Саме реклама є тим інструментом, який допомагає на шляху розвитку бізнесу, залучення великої кількості клієнтів і збільшення прибутків. Адже всім відомо, якщо не заявити про себе, то ніхто про Вас і не дізнається. Навіть якщо зараз торгова марка, бренд, продукт чи послуга відомі широкому колу споживачів, цей інтерес потрібно постійно підтримувати рекламою. В протилежному випадку вільний інформаційний простір займуть конкуренти, а з ним і частину клієнтів. Влучна і яскрава реклама у Львові дозволить зайняти свою нішу і завоювати велику частину цільової аудиторії. Потрібно лише знати до кого звернутись для виготовлення реклами і просування компанії.

Рекламна агенція “Арт-Лінія”:
весь спектр поліграфічних послуг у Львові та інших містах України

Сьогодні в ході промо кампанії використовуються різні дієві рекламні методи.
Зовнішня реклама, оформлення вивісок, виготовлення і розповсюдження поліграфічної продукції – всі вони стимулюють потенційних покупців купити товар чи скористатись послугою. Рекламне агентство “Арт-Лінія” розуміє ваші цілі і застосовує ефективні засоби для їх втілення, перетворюючи Вас із середньостатистичної фірми на лідера. В команді працюють талановиті дизайнери та спеціалісти, які прикладають максимум зусиль, аби ви досягнули успіху. В ході роботи наша рекламна агенція, яка є відомою у Львові, керується такими принципами:

  1. Комплексна робота з клієнтом, яка включає розробку дизайну реклами, виготовлення поліграфії та доставку по Львову чи в інші міста України.
  2. Широкий асортимент товарів та послуг, завдяки чому вам не потрібно звертатись до різних підрядників, аби придбати рекламну продукцію.
  3. Економія часу клієнта за рахунок злагодженої роботи персоналу. Вам потрібно лише озвучити свої побажання і затвердити макети, все інше ми візьмемо на себе.
  4. Оптимальний вибір брендової реклами для просування компанії у Львові чи іншому місті України.
  5. Безкоштовні консультації та кваліфіковані відповіді з приводу виготовлення реклами, аби ви могли замовити потрібну послугу.
  6. Доступність. Ми встановлюємо низькі ціни на розробку фірмового стилю і виготовлення реклами, тому наші послуги обійдуться достатньо дешево.

Серед компаній, які нам довіряють, є “Мережа аптек DS”, мережа автозаправок “ОККО”, ринок “Шувар” та ще близько 800 успішних клієнтів. Час і вам долучитись до їхнього числа, адже вартість послуг цілком виправдовується високим результатом. Вдалий вибір рекламної агенції у Львові  – найкраще, що ви можете зробити для просування своєї компанії. Все інше зроблять професіонали!

Клієнти