Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Візитниці

Візитниця з фірмовою символікою обов’язково додасть презентабельності вашій організації в очах інших людей: партнерів і конкурентів.

Корпоративні візитниці з логотипом: настільні, перекидні, кишенькові.

Візитниці з логотипом можуть бути різними: настільними у вигляді підставок, прищіпок на ніжці, перекидними у вигляді книжок і кишеньковими.

Візитниця – незамінний  аксесуар в діловому світі. Зберігати візитні картки в гаманці не дуже зручно, до того ж несолідно, а обмінюватися ними доводиться регулярно. Коли ви дістаєте стильну візитницю зі своїм логотипом перед партнерами, це викликає повагу колег і говорить про Ваш добрий смак і ділове відношення до своєї справи.

Друк на візитницях логотипу – це варіант розміщення корпоративної символіки на бізнес аксесуарах, що підкреслюють престижність, статусність компанії. Хороша, зручна і ергономічна візитниця підвищить якість комунікацій Ваших менеджерів.

Нанесення фірмової символіки здійснюється за допомогою технології тамподруку. На металеві футляри для візиток зображення наноситься методом гравіювання або так само тамподруку, на шкіряні методом тиснення.