Замовити

Ваше повідомлення відправлено!

Помилка, спробуйте ще раз.

Зв’язатись з нами

Ми підготуєм оптимальну пропозицію,
яка підійде для вашого бізнесу
Телефони
(032) 232-29-18
(067) 72-96-431
Email
stylepromotion@gmail.com
Адреса
м.Львів, вул. професора Медведецького, 29

Прототипи web-сторінок

Якісний web-дизайн підкреслює зміст сторінки. Нехтування дизайном може звести нанівець ефективність сайту. Саме за його зовнішнім виглядом відвідувач оцінює рівень компанії. Дизайн сторінки повинен бути яскравим і незабутнім, але не відволікати від розташованої на сторінці інформації. Сайти з якісним дизайном пропонує рекламна аненція АртЛінія.

Типи сайтів

Сайти розрізняють в залежності від функціональної спрямованості:

  • Розробка за шаблоном сайту візитки. Сайт базується на лаконічному дизайні і містить короткі відомості про свого власника.
  • Сайти комерційної спрямованості створюються для отримання прибутку за рахунок реклами товарів чи послуг.
  • Розробка за шаблоном сайту інтернет магазинів. Сайт має складну структуру і включає каталог пропонованих товарів.

Система управління контентом

CMS або система управління контентом являє собою набір програм для редагування вмісту сайту. Початкові сайти носили статичний характер, і користувачі вносили поправки вручну. Завдяки CMS сайти знайшли динамічність, і зміни в інформаційне поле вносяться з максимальною оперативністю. Яскравим прикладом системи управління контентом служить WordPress.

WEB-дизайн в Figma

Ми використовуємо онлайн-сервіс Figma, який використовують дизайнери для створення веб дизайну.

Особливості сервісу дозволяють:

  • Отримати доступ до проекту безпосередньо з вікна браузера;
  • Працювати над документами в команді.

Розрахований на велику кількість користувачів режим редагування дозволяє декільком дизайнерам одночасно брати участь в проекті, а після його закінчення передати макет розробникам. Командні рішення при проектуванні сайту дозволяють створювати унікальні інтерфейси, використовуючи досвід і пропозиції всіх членів команди.
Хмарний сервер зберігання файлів дозволяє швидко знаходити потрібний файл і вносити необхідні зміни. Всі зміни зберігаються автоматично.

Figma надає можливість задати загальні стилі при створенні макетів і швидко вносити зміни, якщо замовник просить змінити будь-який пункт. Вносячи стильові зміни в один пункт, автоматично змінюється весь стиль.
Історія версій дозволяє повертатися до попередніх версій. Якщо ви вирішили повернутися до старої версії, то можна за допомогою історії відновити потрібний файл і внести необхідні корективи. Панель Grid Layout використовується для швидкого створення сітки будь-якого виду.

Використання сервісу Figma дозволяє швидко і якісно виконувати будь-які проекти, працювати в команді, вносити зміни в проект.